Gdzie na zimowy wypoczynek ?

Szukając interesujących ofert wypoczynku zimowego, połączonego z możliwością jazdy na nartach nie trudno trafić na oferty z Dusznik Zdroju. W mieście tym, położonym w Kotlinie Kłodzkiej u podnóża gór Orlickich i Bystrzyckich, w przepięknej okolicy znajdują się dobrze zorganizowane trasy narciarskie i wyciągi. Jest też wiele łagodnych pagórków nadających się do nauki szusowania.  Oferty promocyjne proponowane przez ośrodki wczasowe Duszniki Zdrój udostępniają wczasowiczom w ramach tych ofert dodatkowe atrakcje typu wycieczki, kurs nauki jazdy na nartach, zabawy taneczne, karaoke i wiele innych.

domy wczasowe Duszniki Zdrój mają dość wysoki standard pokoi. Do wyboru są zarówno pokoje jednoosobowe jak również wieloosobowe. W pokojach niemal standardowo znajduje się łazienka, telewizor z ofertą kanałów cyfrowych, bardzo często jest też łącze internetowe. Zazwyczaj jest możliwość wykupienia opcji noclegów z całodziennym wyżywieniem, z samym śniadaniem lub w ogóle bez posiłków. Pobyt w domach wczasowych można pod względem standardu przyrównać do ofert hotelowych.

Osoby, które wybierają się do Dusznik po to, aby jak najwięcej czasu spędzać na trasach narciarskich, powinny przed zrobieniem rezerwacji pokoju w domu wczasowym dokładnie zorientować się w jakiej okolicy znajduje się dom wczasowy. Jest to dość istotne, dlatego wyjeżdżając trzeba mieć pewność, że wyciągi Duszniki Zdrój i trasy narciarskie będą w rozsądnej odległości od ośrodka. Zimą dnie są krótkie i szkoda czasu na pokonywanie dużych odległości za każdym razem, gdy będzie się chciało pojeździć na nartach.